ساعات کاری شرکت: ۹ الی ۱۷
امروز: چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

درباره ما

untitled

مهندسی دقیق ابزار سالیان

گروه مهندسی سالیان (دقیق ابزار سالیان) در سال ۱۳۸۲ با هدف تامین ابزار آلات اندازه گیری ابعادی ، براده برداری ، تراشکاری ، قالبسازی و ایمنی به عرصه ارائه ابزار آلات وارد گردید. این مجموعه با بهره وری از کادری مجرب ، آماده معرفی و ارائه کالاهای مورد نیاز صنعت و صنعتگران می باشد. گروه مهندسی سالیان در زمینه ابزار آلات اندازه گیری ابعادی ، وارد کننده اصلی برند میتوتویو ژاپن(MITUTOYO) (میتوتیو) می باشد که تمامی ابزار آلات تولیدی این برند با ضمانت اصل بودن کالا ارائه می گردد. در خصوص ابزار آلات براده برداری ، تراشکاری و ایمنی نیز دارای طیف وسیعی از محصولات با برند های پر توان و معتبر دنیا از جمله گورینگ آلمان(Guhring) که در لیست محصولات این شرکت به همراه کاتالوگ آماده عرضه می باشند.

با توجه به کادر بازرگانی پیشرو این شرکت ، واردات اقلام صنعتی خاص نیز جزو قابلیت های این شرکت می باشد که توانایی های خود را به صورت عملی نمایان نموده است .

شرکت سالیان ، در حال حاضر مشغول همکاری با شرکت های بزرگ خودرویی، نفت ، پتروشیمی ، صنایع نظامی ، لوازم خانگی ، کشتی سازی و سیمان می باشد.

تمامی هدف و تمرکز مجموعه سالیان ، ارائه محصولات با کیفیت بالا و کاهش هزینه ها ی صنعت و مشتریان می باشد و اولویت کاری خود را رضایت مشتری تعریف نموده ایم.